TłumaczeniaOferujemy Państwu szeroki wachlarz usług:
Tłumaczenia przysięgłe na i z języka niemieckiego oraz angielskiego m.in.:
- zaświadczenia, (w tym np. lekarskie),
- świadectwa, dyplomy, dokumenty,
- teksty do postępowań sądowych,
- umowy...
Tłumaczenia z zakresu wielu dziedzin, m.in.:
- ekonomia,
- technika, (instrukcje obsługi, dane techniczne, budowa maszyn),
- informatyka (tłumaczenia oprogramowania),
- handel,
- medycyna.
2
Tłumaczenia na język niemiecki
Pracownicy naszego biura specjalizują się we wszelakiego rodzaju translacjach języka niemieckiego. Dla naszych klientów prowadzimy korespondencję w języku niemieckim. Tłumaczenia przysięgłe z niemieckiego.
Tłumacz przysięgły
Tłumacz przysięgły jest osobą zaufania publicznego, która mianowana została przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Tłumacz przysięgły specjalizuje się w przekładzie, uwierzytelnianiu wszelkiego rodzaju dokumentów. Tłumaczenie takie, uwierzytelniane są stosowną pieczęcią.
Tłumaczenia techniczne
Nasi tłumacze specjalizują się w tłumaczeniach technicznych. dokonujemy przekładów dokumentacji technicznych, projektów, budowy maszyn i urządzeń, instrukcji obsługi i montażu. Dokonujemy tłumaczeń specyfikacji i instrukcji dla programów komputerowych. Biuro tłumaczeń Glossa oferuje tłumaczenia tekstów z zakresu techniki, handlu, ekonomii, prawa i wielu innych dziedzin, koncentrując swą działalność głównie na języku niemieckim i angielskim.
Glossa to zespół młodych lecz doświadczonych tłumaczy, wykonujących swą pracę profesjonalnie i za rozsądną cenę. Świadomi indywidualności potrzeb każdego klienta staramy się elastycznie dopasować do jego życzeń, traktując zawsze jakość jako absolutny priorytet.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress