O nas

OFERTA
1. Tłumaczenia
2. Ubezpieczenia
3. Zagraniczne zasiłki rodzinne
4, Podatki i zmiana klasy podatkowej
5. Prowadzenie korespondencji z krajami niemieckojęzycznymi
6. Inne


Szanowni Państwo!
Jesteśmy zespołem młodych, energicznych tłumaczy, których nadrzędnym celem jest świadczenie usług o najwyższej jakości w oparciu o swe bogate doświadczenia zawodowe. W ciągu swojej działalności zdobyliśmy rozległą wiedzę na temat trudnej sztuki przekładu, a dzięki konsekwentnemu nastawieniu na jakość oraz innowacje jesteśmy cenionym partnerem renomowanych firm i instytucji. Nasze doświadczenie i referencje wystawiane przez klientów, którzy niezmiennie nas polecają, to najlepsza wizytówka naszej firmy.

Zakres działalności.
Grono profesjonalnych oraz doświadczonych tłumaczy, z którymi współpracujemy, pozwala nam na przyjęcie każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Dlatego specjalizujemy się w przekładzie tekstów zarówno specjalistycznych jak i popularnych z zakresu finansów, bankowości, prawa, ekonomii, medycyny, marketingu i promocji, transportu, informatyki, techniki, budownictwa, elektryki i wielu innych.
Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne na i z następujących języków:
niemiecki rosyjski ukraiński angielski
norweski duński szwedzki hiszpański
czeski słowacki białoruski litewski
bułgarski włoski niderlandzki rumuński
francuski węgierski łotewski japoński

Nasi tłumacze to osoby dysponujące bogatym doświadczeniem oraz imponującym warsztatem językowym. Wśród nich znajdują się tłumacze konferencyjni, nauczyciele akademiccy oraz osoby bilingualne, mające za sobą wieloletnie pobyty zagraniczne, dzięki czemu ich atutem są nie tylko doskonałe umiejętności językowe i obszerna wiedza lecz także znajomość uwarunkowań kulturowych oraz mentalnych zarówno nadawcy jak i odbiorcy tekstu.
Klient
Szanując Państwa czas, podejmujemy wszelkie wysiłki zmierzające do uproszczenia procedury związanej z zamawianiem i dostarczaniem tłumaczeń. Dlatego mogą Państwo zamawiać tłumaczenia telefonicznie, faksem, pocztą elektroniczną, pocztą tradycyjną lub kurierem. Gotowe prace dostarczamy na wskazany adres lub, jeśli jest to możliwe, wyślemy pocztą elektroniczną. Ponadto bazując na pracy zespołowej możemy zagwarantować Państwu szybką obsługę zleceń oraz obróbkę elektroniczną tekstów sporządzonych w większości popularnych formatów takich jak doc, xls, ppt czy pdf.
Atutami naszego biura są:
· wysoka jakość świadczonych przez nas usług
· indywidualne podejście do każdego klienta
· terminowość realizacji powierzonych nam projektów
· Zapewnienie bezpieczeństwa i poufności powierzonych materiałów i przesyłania danych
· możliwość złożenia i odbioru zlecenia w najdogodniejszej formie (faks, e-mail, poczta, dyskietka, CD, kurier lub osobiście w naszym biurze).
· Doskonałe referencje
· Konkurencyjne ceny
Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań, by korzystali oni z naszych usług ponownie.
Zapraszamy do współpracy
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress